Hydratuje a čistí pokožku celého těla

Aloe Vera mýdlo

Ajurvédské mýdlo, které obsahuje želé z listu aloe vera a kořen kurkumy. Aloe vera a kurkuma se používá v ajurvédě již tisíce let a jejich léčivé účinky jsou prokázané. Uvnitř tohoto mýdla je skutečné želé z aloe vera smíchané s kurkumou v základní bázi kokosového a palmového oleje. Mýdlo má detoxikační, hydratační, chladící, antioxidační a uklidňující vlastnosti. Může se používat po opalování nebo na popraskanou kůži. Aloe má výborné hojící účinky, protože obsahuje přírodní antibiotikum. Mýdlo Aloe Vera zpevňuje a posiluje pokožku, ale nevysušuje. Doporučujeme používat na všechny typy pokožky.

Koupit v e-shopu

Kašel problémy s dýcháním, astma

Ajurvédský Elixír 13

Tento elixír je vynikající u všech respiračních problémů jako je těžký kašel, problémy s dýcháním a u astma. Čistí krev a pomáhá při přetížení plic. Podporuje činnost plic a napomáhá volnému a hlubokému dýchání. Doporučuje se jako prevence bezproblémového chodu plic, které jsou přetěžovány kouřením, v prašném nebo chladném prostředí. Zevně se doporučuje Siddhalepa balm nebo oil.

Koupit v e-shopu

Více o dalších produktech v e-shopu eSaliceto.cz

Vstoupit do e-shopu

Podívejte se na zajímavé v našem eshopu

Novinky & Akční nabídka & Výprodej

0
Food dishes
0
Types of Drinks
0
Restaurants
„Your theme is beautiful, elegant and your support is first class! I’ve gone from being a total novice to having a gorgeous site!”

NARELLE HANRATTY, THEMEFOREST.NET

„Hats off to Avada! You deserve all the recognition that you get for a very customizable & powerful theme. Customer service has been excellent too!“

CHRIS BLAKE, THEMEFOREST.NET

„You guys have the best user comment response. I have purchased nearly 45 themes in the last 2 years & I’m really impressed with your service.“

JWHOSKY1, THEMEFOREST.NET